WELCOME TO EULAR 2013 ANNUAL EUROPEAN CONGRESS OF RHEUMATOLOGY

Z przyjemnością informujemy, że GUNA weźmie udział w kongresie EULAR (Annual European Congress of Rheumatology) w Madrycie, w dniach 12-15 czerwca 2013. Zapraszamy: FERIA DE MADRID, Hall:10 – booth number: 89

 

ESCEO13-IOF 2013 EUROPEAN CONGRESS ON OSTEOPOROSIS AND OSTEOARTHRITIS Wednesday, April 17, 2013 – Saturday, April 20, 2013

Z przyjemnością informujemy, że Guna przedstawiła nowe wyniki badań klinicznych i ultrasonograficznych: „Iniekcje kolagenowe GUAN MDs u pacjentów z ostrym zespolem bolesnego barku ( Acute periarthritis of the shoulder) na ESCEO13-IOF 2013 – EUROPEAN CONGRESS ON OSTEOPOROSIS AND OSTEOARTHRITIS Rodina Nestorova (1), Rasho Rashkov (2) 1. Rheumatology Center “St. Irina”, Sofia 2. Rheumatology Clinic, University Hospital „St. Ivan Rilski”, Sofia

9TH CENTRAL EUROPEAN CONGRESS OF RHEUMATOLOGY (CECR 2012) AND 3RD ANNUAL MEETING OF THE POLISH RHEUMATOLOGISTS

Z przyjemnością informujemy, że na IX Środkowoeuropejskim Kongresie Reumatologicznym (CECR 2012), który odbędzie się w dniach 1-3 września 2012 roku w Krakowie w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprezentowany zostanie poster pt.: „Efektywność iniekcji kolagenowych Guna MDs u pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawu kolanowego oceniana klinicznie i w badaniu ultradźwiękowym”.

Poster zawiera opis badania, które ocenia skuteczność MD-KNEE MD-MATRIX w przypadku bólu, obrzęku stawu oraz ocenę aktywności funkcjonalnej w gonartrozie 3-4stopnia w badaniu radiologicznym, przeprowadzonego przez zespół lekarzy: Dr. R. Nestorova, Prof. R. Rashkov, Dr. V. Reshkova.

GUNA AT IMCAS 2013

Z przyjemnością informujemy, że GUNA weźmie udział w wystawie IMCAS 2013, w Paryżu, od 31 stycznia do 3 lutego 2013. W tym roku IMCAS (International Master Course on Aging Skin) obchodzi 15 rocznicę.

Zapraszamy na stoisko PALAIS DES CONGRES, BOOTH B4.

COSMOPROF 2013

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że firma GUNA weźmie udział w wystawie COSMOPROF 2013, w Bolonii, we Włoszech w dniach od 8 do 11 marca 2013.

COSMOPROF od ponad 40 lat jest imprezą wystawienniczą dla sektora profesjonalnego piękna i międzynarodową platformą dla przemysłu kosmetycznego i odnowy biologicznej, dla wszystkich sektorów branży kosmetycznej. COSMOPROF organizuje wystawy nie tylko w Bolonii ale także w Las Vegas i Hong Kongu.

Zapraszamy na stoisko Fair District, Booth no: 19 (O17).

AMWC 2013 – MONTECARLO

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że firma GUNA weźmie udział w 11 edycji Światowego Kongresu Medycyny Anti-Aging, Dermatologii Estetycznej i Chirurgii Regeneracyjnej odbywającej się w Monte-Carlo, Monako, od 4 do 06 kwietnia 2013.

GUNA przedstawi najnowsze rezultaty badań klinicznych w pracy autorstwa dr med Evelyn Falconi Klein:  „Skuteczność stosowania niskich dawek Collagen Medical Device w rewitalizacji skóry twarzy”.

W załączniku znajdą Państwo poster dr med Evelyn Falconi Klein.

Zapraszamy na spotkanie z firma GUNA w Monte-Carlo, Monako, w Grimaldi Forum, Ravel Hall – numer stoiska: N2.