Ambra Group jest wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku, dwóch włoskich firm: GUNA I HELAN

pan front

 

Guna S.p.a. to wiodąca, włoska firma farmaceutyczna. Zajmuje się badaniami naukowymi, produkcją leków, suplementów diety i dermokosmetyków. Działa na rynku medycznym od 1983 roku. Jej siedziba znajduje się w Mediolanie.

Guna S.p.a. posiada certyfikat ISO 9001.
Włoskie Ministerstwo Zdrowia w 1989 roku wydało zgodę na prowadzenie przez Guna S.p.a. produkcji leków farmaceutycznych. Guna Laboratory posiada między­narodowy certyfikat potwierdzający spełnianie międzynarodowych norm GMP (Good Manufacturing Practice – Dobrej Praktyki Produkcyjnej). Dział produkcji do produkcji leków, sprzętu medycznego i kosmetyków jest uzna­wany za jedno z najnowocześniejszych laboratoriów farmaceutycznych na świe­cie. Produkty Guna S.p.a. są dystrybuowane w ponad 20 krajach. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie w Stanach Zjednoczonych na innowacyjne i nowoczesne rozwiązania zdrowotne, GUNA rozszerzyła swój rynek odbiorców o Amerykę Północną. W 2006 roku, GUNA Inc, amerykański podmiot zależny, mieszczący się aktualnie w Whitehall PA, udostępnił swoje technologie amerykań­skim lekarzom i specjalistom, dając im możliwość korzystania z produktów oraz przełomowych rozwiązań technologicznych.
Do dziś Guna S.p.a. zarejestro­wała w agencji FDA ponad 70 produktów.

Helan via Adamoli corretta

Kiedy w 1976 roku rodzina Moncalvo założyła Helan, niewiele osób przywiązywało wagę do takich wartości jak szacunek do otaczającej nas przyrody i poszanowanie środowiska. W historycznej Genui, włoskim mieście, które leży nad Morzem Śródziemnym, u stóp Apeninu Liguryjskiego, wśród roślin i ziół śródziemnomorskiego klimatu, narodził się Helan. Wierzymy, iż poprzez zaangażowanie i wiarę możemy dokonać rzeczy wielkich. Stąd właśnie, podobnie jak najbardziej znany genueńczyk – Krzysztof Kolumb, rozpoczęliśmy swą podróż na podbój kosmetycznego świata. Docierając do Ciebie, chcemy zaproponować kosmetyki najwyższej jakości, których produkcja oparta jest na inspirowanych naturą recepturach.Dziś, 36-letnie doświadczenie HELANA, wspierane przez innowacyjne, nowe technologie, pozwala nam komponować formuły kosmetyczne, które cenią klienci na wszystkich kontynentach. Starannie dobieramy komponenty wykorzystywane w produkcji i zachowujemy najwyższe standardy higieny. Obecnie, powrót do naturalnych surowców obserwuje się prawie w każdym obszarze naszej egzystencji. Świat roślinny jest cenną skarbnicą substancji wykorzystywanych w kosmetyce. Hasło „ naturalny” nie jest ucieczką od najnowocześniejszych technologii. To wykorzystanie najnowocześniejszych technologii, w celu przybliżenia odwiecznej prawdy, że to co naturalne od wieków, jest nadal najlepsze we współczesnym świecie. Jesteśmy dumni, że tradycja i innowacyjność, zamknięta w opakowaniach blisko 500 produktów, dotarła również do Polski.